SEO

Skuteczne pozycjonowanie jest kluczową i najbardziej opłacalną formą reklamy w internecie.

Odpowiednia optymalizacja strony internetowej jest podstawą do uzyskiwania przez witrynę dobrych pozycji w wynikach wyszukiwania.

White Hat SEO

Skuteczne pozycjonowanie realizujemy jedynie poprzez legalne i skuteczne metody, pracując w oparciu o idee White Hat SEO– która jako jedyna jest w pełni zgodna z wytycznymi wyszukiwarki Google.

Nasza metoda White Hat SEO ma na celu zbudowanie witryny o wysokiej reputacji, co skutkuje zwiększeniem jej widoczności w wynikach wyszukiwania. Skuteczne pozycjonowanie wcale nie musi być drogie!

Wszystkie budowane przez nas linki do pozycjonowanej witryny są organicznymi i tematycznymi, a przez to wysokowartościowymi linkami, pochodzącymi ze źródeł, które same w sobie są sklasyfikowane jako wartościowe przez Google.

Dzięki czemu nasze metody są nie tylko w pełni etyczne, ale pozwalają w najszybszy dostępny sposób osiąganie wysokich pozycji dla pozycjonowanych stron bez ryzyka jakim jest zbanowanie witryny przez wyszukiwarkę!

WYNIKI
EFEKT

W naszych działaniach nie używamy metod z listy Black SEO, które z prawdziwym pozycjonowaniem nie mają nic wspólnego jak np. manipulowanie PageRank. Mogą one prowadzić do całkowitego zbanowania strony, którego skutki np. w Google pozostają całkowicie nieodwracalne.

Jak długo trzeba będzie czekać na efekty?

Pierwsze efekty pojawią się natychmiast.

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy prace optymalizacyjne i pozycjonerskie, co sprawi, że strona zostanie zoptymalizowana tak, aby wyszukiwarki odczytywały ją jako przyjazną i atrakcyjną oraz indeksowały ją wg wybranych słów kluczowych.

Następnie, dzięki dalszej optymalizacji oraz skutecznemu pozycjonowaniu, strona internetowa zacznie zyskiwać coraz wyższe wyniki w wyszukiwarce.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych wymaga stałego nadzoru i profesjonalnego podejścia, a tempo wzrostu osiąganych pozycji zależy od konkurencyjności fraz kluczowych – im bardziej unikalne frazy kluczowe, tym szybciej będzie można zaobserwować wzrost ruchu na stronie internetowej. Trwa to przeciętnie od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Codziennie w Internecie przybywa nowych stron, a co za tym idzie odbywa się rywalizacja i konkurencja o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, która z dnia na dzień zaostrza się coraz bardziej.

KOSZTY

Za co płacę?

PŁATNOŚĆ TYLKO ZA EFEKT

Ze względu na dynamikę wyników niekiedy może się zdarzyć, że upatrzoną pozycję zajmie inna strona. Wysokiej pozycji w wyszukiwarce nie można kupić, osiąga się ją w wyniku systematycznej pracy optymalizacyjnej i pozycjonerskiej. Nie dajemy gwarancji efektu, lecz gwarancję jakości realizowanych usług. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby umieścić pozycjonowaną stronę na czołowych miejscach wyników wyszukiwania.

Dajemy gwarancje finansowe – płatność tylko za faktyczne efekty potwierdzone szczegółowymi raportami pozycji Google oraz szczegółowymi statystykami odwiedzin.