GRAFIKA

Grafika użytkowa

To wszelkiego rodzaju projekty wizualne, będące nośnikiem reklamy dla Twojej firmy.
Corporate Identity
a

Kreujemy identyfikację wizualną marki, czyli zestaw dopracowanych i spójnych elementów graficznych charakterystycznych dla Twojej firmy lub produktu.

Pozwala to, realizować strategię komunikowania się z otoczeniem i budowania przewagi konkurencyjnej.

Siłą TWOJEGO marketingu jest wyrazisty, przyciągający i konsekwentnie używany element graficzny wpływający na pozytywny wizerunek firmy.

Tworzymy grafikę użytkową, czyli wszelkiego rodzaju projekty wizualne, będące nośnikiem reklamy dla Twojej firmy.

Przygotowujemy profesjonalne ulotki, plakaty, papier firmowy, banery reklamowe lub modyfikujemy dotychczasowe materiały graficzne.

Wykonujemy projekty i wydruk materiałów reklamowych na dowolnym materiale oraz w dowolnym rozmiarze, wybranym przez klienta.

MARKA TO LOGO

Logo to podstawowe narzędzie budowania wizerunku firmy, jej marki i prestiżu.

Musi dobrze reprezentować firmę, odpowiadać jej charakterowi oraz w klarowny sposób prezentować ideę i misję firmy.

Projekt logo powinien zawierać: przestrzeń barwną CMYK i RGB, wersje: kolor, monochromatyczna, achromatyczna, formaty wektorowe jak np. eps, formaty rastrowe: png, jpg oraz plik z opisem kolorystyki w formacie PDF.

A to wszystko powinno być zamknięte i starannie opisane w tzw. księdze znaku.

CMYK

Nasze księgi zawierają szczegółowe opracowania dotycząca loga m.in.: opis znaczenia logo i logotypu, opis budowy, kolorystykę, pole ochronne, warianty logotypu, wersje mono i achromatyczne, zestaw znaków firmowego kroju pisma oraz zalecane odmiany i wielkości, przykłady prawidłowej i nieprawidłowej formy logo.

Księga znaku może zostać rozbudowana o rozszerzenia, które będzie zawierać: konkretne projekty realizacyjne z użyciem logo i logotypu (WWW, samochody, reklama zewnętrzna itp). Zasad w niej zawartych powinno się bezwzględnie przestrzegać dla dobra i jednorodnego wizerunku firmy.

KOMPLEKSOWO

KOMPLEKSOWO

Przygotujemy i opracujemy elementy grafiki użytkowej dla Twojej firmy.

Stworzymy dla Ciebie nowe i profesjonalne ulotki, plakaty, papier firmowy, banery reklamowe lub wizytówki, które jako element konwenansu są oznaką uprzejmości i szacunku, a dodatkowo pełnią funkcje reklamowe.

Zmodyfikujemy Twoje dotychczasowe materiały graficzne.

Wykonujemy projekty i wydruki materiałów reklamowych na dowolnym materiale oraz w dowolnym rozmiarze, wybranym przez klienta – w drukarniach, z którymi na co dzień współpracujemy.