Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, począwszy od prostych „wizytówek” po skomplikowane, rozbudowane oraz zaawansowane technologicznie sklepy i portale internetowe.

Skuteczne pozycjonowanie jest kluczową i najbardziej opłacalną formą reklamy w internecie. Odpowiednia optymalizacja strony internetowej jest podstawą do uzyskiwania przez witrynę dobrych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Skuteczne pozycjonowanie realizujemy jedynie poprzez legalne i skuteczne metody, pracując w oparciu o idee White Hat SEO– która jako jedyna jest w pełni zgodna z wytycznymi wyszukiwarki Google.

Nasza metoda White Hat SEO ma na celu zbudowanie witryny o wysokiej reputacji co skutkuje zwiększeniem jej widoczności w wynikach wyszukiwania. Skuteczne pozycjonowanie wcale nie musi być drogie!

Wszystkie budowane przez nas linki do pozycjonowanej witryny są organicznymi i tematycznymi, a przez to wysokowartościowymi linkami, pochodzącymi ze źródeł, które same w sobie są sklasyfikowane jako wartościowe przez Google.

Dzięki czemu nasze metody są nie tylko w pełni „etyczne”, ale pozwalają w najszybszy dostępny sposób osiąganie wysokich pozycji dla pozycjonowanych stron bez ryzyka jakim jest zbanowanie witryny przez wyszukiwarkę!

W naszych działaniach nie używamy metod z listy Black SEO – które z prawdziwym pozycjonowaniem nie mają nic wspólnego jak np. manipulowanie PageRank – mogą one prowadzić do całkowitego zbanowania strony, którego skutki np. w Google pozostają całkowicie nieodwracalne.

Jak długo trzeba będzie czekać na efekty?

Pierwsze efekty pojawią się natychmiast.

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy prace optymalizacyjne i pozycjonerskie, co sprawi, że strona zostanie zoptymalizowana tak, aby wyszukiwarki odczytywały ją jako przyjazną i atrakcyjną oraz indeksowały ją wg wybranych słów kluczowych.

Następnie, dzięki dalszej optymalizacji oraz skutecznemu pozycjonowaniu, strona internetowa zacznie zyskiwać coraz wyższe wyniki w wyszukiwarce.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych wymaga stałego nadzoru i profesjonalnego podejścia, a tempo wzrostu osiąganych pozycji zależy od konkurencyjności fraz kluczowych – im bardziej unikalne frazy kluczowe, tym szybciej będzie można zaobserwować wzrost ruchu na stronie internetowej. Trwa to przeciętnie od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Jaka jest gwarancja, że strona będzie zawsze na pierwszej pozycji?

Żadna uczciwa i odpowiedzialna firma pozycjonerska nie może tego zagwarantować. Codziennie w Internecie przybywa nowych stron, a co za tym idzie odbywa się rywalizacja i konkurencja o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, która z dnia na dzień zaostrza się coraz bardziej.

Ze względu na dynamikę wyników niekiedy może się zdarzyć, że upatrzoną pozycję zajmie inna strona. Wysokiej pozycji w wyszukiwarce nie można kupić, osiąga się ją w wyniku systematycznej pracy optymalizacyjnej i pozycjonerskiej. Nie dajemy gwarancji efektu, lecz gwarancje jakości realizowanych usług. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby umieścić pozycjonowaną stronę na czołowych miejscach wyników wyszukiwania.

Dajemy gwarancje finansowe – płatność tylko za faktyczne efekty potwierdzone szczegółowymi raportami pozycji Google oraz szczegółowymi statystykami odwiedzin.

Na czym polega analiza strony internetowej?

Analiza ma za zadanie zdiagnozowanie słabych i mocnych stron strony internetowej oraz określenie jej potencjału. Jest ona punktem wyjścia do dalszych działań pozycjonerskich i marketingowych pozwalających na zwiększenie konkurencyjności strony internetowej w sieci oraz skuteczne pozycjonowanie.

Mierzone parametry to między innymi:

  • analizę pozycji strony internetowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach na wybrane wyrażenia kluczowe
  • parametr PageRank mierzący obecny potencjał strony internetowej
  • liczbę zaindeksowanych podstron strony www Klienta w wyszukiwarce Google
  • liczbę zaindeksowanych linków kierujących do strony
  • ilość błędów znajdujących się na stronie według standardu W3C
  • prawidłowość przekierowań.

Analiza SEO – ZA DARMO! 

Usługa chwilowo niedostępna!

Bez gwiazdek, literek drobnym drukiem i zobowiązań!

Skorzystaj już teraz z naszej darmowej usługi profesjonalnej analizy strony internetowej.

Wystarczy że wypełnisz formularz, a w ciągu 48 godzin przedstawimy Ci raport na temat kondycji Twojej strony internetowej uwzględniający m.in.: poprawność i istnieje fraz kluczowych w treści witryny oraz ew. błędy wpływające na szybkość i prawidłowość działania strony.

Razem z raportem otrzymasz niezobowiązującą propozycję i szacunkową wycenę pozycjonowania!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną oferty handlowej przez OWLSTUDIO.pl


Oświadczam że jestem właścicielem podanej strony internetowej lub osobą upoważnioną (np.pracownikiem) do reprezentowania go.

[recaptcha]

Analiza SEO pokazuje słabe punkty i daje sposoby ich poprawy. Zdobądź za darmo pełen raport o stronie.

  • Treść – Zobacz, czy teksty na Twojej stronie są dobrze zoptymalizowane, oraz  poznaj stosunek treści do kodu.
  • Obrazy– Sprawdź, czy wszystkie grafiki na stronie mają tekst alternatywny.
  • Linki – Zobacz, ile linków kieruje do Twojej strony.
Przyspiesz swoja stronę odnajdując najsłabszy jej element. Zaproponujemy Ci zmiany oraz dobierzemy słowa kluczowe, dla jakich Twoja strona może być pozycjonowana, aby dotrzeć do nowych, nieosiągalnych dotąd  klientów.

Skuteczne Pozycjonowanie wcale nie musi być drogie, zapoznaj się z naszym cennikiem a zobaczysz, że jest to w zasięgu Twojego portfela!

Pobierz Cennik

Mariusz Lipiec

/ MEDMAR

OWLSTUDIO.pl to zespół prawdziwych fachowców i ludzi z pasją. Dzięki nowej stronie i efektywnemu pozycjonowaniu nasze obroty i sprzedaż przez internet zwiększyły się kilkukrotnie.

Barbara Leńczowska

/ Saluber

Polecam wszystkim tym, którzy zakładają stronę internetową firmę OWLSTUDIO.pl, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tak rzetelną oraz sprawną ekipą młodych i kreatywnych ludzi.

Roman Dziwisz

/ B4Y

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością mogę zarekomendować firmę Owlstudio.pl, jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę rozwiązań internetowych.

Joanna Dziwisz

/ JD STUDIO

Z przyjemnością mogę polecić OwlStudio wszystkim, którzy szukają solidnej firmy do współpracy. Profesjonalizm, rzetelność, innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do klienta, sprawiają że jakoś świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Paweł Przybylski

/ Goodguitars.pl

Bardzo profesjonalne podejście. Fachowo, ale przede wszystkim szybko - nie trzeba czekać tygodniami ponieważ sprawy załatwiane są od ręki. Polecam!

Sylwester Mróz

/ centrokolor.pl

Zdecydowanie polecam, wykonali dla mnie wiele zleceń od roku, dział graficzny super i bardzo szybko, Polecam tą firmę na 102%

Weronika Zbroja

Z czystego serca polecam! Z dzisiejszych czasach ciężko znaleźć tak rzetelną firmę.

Gospodarstwo Warecki Cydr

Bardzo profesjonalnie! i szybko zrealizowane zlecenie! Polecam innym! Warto współpracować:)

Bongo Kuba

Firma godna polecenia! Szybko, sprawnie, z dbałością o klienta! Polecam

Ela Dębińska

/ POMOCDLAELI

Polecam Wszystkim! Firma, która robi strony internetowe, reklamy, grafiki. Co tak niezwykłego jest w tej firmie?? Ludzie którzy ja prowadza. Życzliwi, profesjonalni, potrafią doradzić, zorganizują wszystko od A do Z. POLECAM.

Izabela Zgłobicka

/ zizza.pl

Szczerze polecam! Rzetelna firma, sprawnie realizująca powierzone projekty. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i życzliwość :).

Elżbieta Bąk

/ ESTETICA

Pełny profesjonalizm! To przyjemność współpracować z tak rzetelną firmą! Polecam wszystkim!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA - MASZ PYTANIA - CHCESZ WYCENIĆ SWÓJ PROJEKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od operatora portalu OWLSTUDIO.pl wiadomości email zawierających informacje techniczne, marketingowe i handlowe. Wiem, że moją zgodę mogę cofnąć w każdym momencie.