Sklepy Internetowe to potężna narzędzie sprzedaży.

Nasze sklepy internetowe wyposażamy w najnowocześniejsze technologie integrujące prostotę obsługi i zarządzania procesem sprzedaży z automatycznymi funkcjami daleko wychodzącymi poza standardowe funkcje przeciętnych sklepów innych dostawców.

Proces sprzedaży

Proces sprzedaży

Nasze sklepy internetowe są przyjazne dla użytkownika, ograniczają ilość zadań jakie musi wykonać aby zamówić wybrany produkt przez to powodują wzrost konwersji

Elastyczny interfejs

Elastyczny interfejs

Sklepy internetowe projektujemy od początku pod kątem interfejsu użytkownika zachowując tzw. responsywność, dzięki temu nasze sklepy działają prawidłowo na telefonach i tabletach.

Łatwe zarządzanie

Łatwe zarządzanie

Jako administrator sklepu otrzymujesz potężne narzędzie z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy funkcji przy zachowaniu prostego i intuicyjnego interfejsu

Dowolne Integracje

Dowolne Integracje

Nasze sklepy internetowe mogą być wyposażone w integracja z dowolnymi systemami, bramkami płatności, bankami, firmami kurierskimi oraz systemami księgowymi

Sklep Internetowy musi być przyjazny dla klienta bez względu czy jest to Twój nowy czy stały klient. Klient Twojego sklepu internetowego musi się w nim czuć nie tylko „jak w domu”, ale musi też mieć poczucie iż oferta, który mu przegląda jest wybrana dla niego.

Twój klient musi też mieć poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli mu na dokonanie transakcji bez obawy o środki finansowe dlatego wszystkie nasze sklepy są w standardzie zabezpieczone za pomocą certyfikatów SSL.

Właśnie takie sklepy internetowe tworzymy!

Bezpieczne, Intuicyjne, Nowoczesne, Przyjazne i łatwe w obsudze.

Dlaczego My?

Sklepy Internetowe tworzone przez OWLSTUDIO.pl to nowoczesne narzędzia automatyzujące proces sprzedaży, które sprawdzają się zarówno jako małe sklepy internetowe, a jeśli zajdzie potrzeba można dokonać w nich między-platformowych integracji tworząc zaawansowane maszyny E-commerce.

Bramki płatności

Bramki płatności

W naszych sklepach od razu po ich uruchomieniu możesz zacząć przyjmować płatności za pomocą usług takich jak: DotPay, PayPal, tpay, itp.

Przesyłki

Przesyłki

Dzięki możliwości integracji z zewnętrznymi operatorami masz możliwość zamówienia kuriera automatycznie z poziomu sklepu.

Księgowość

Księgowość

Umożliwiamy integrację oraz automatyczne wystawianie faktur do zamówień m.in. poprzez takie platformy jak wFirma

Newsletter

Newsletter

Zbuduj wieloletnią relacją ze swoimi klientami dzięki newsletterowi i informuj ich na bieżąco o promocjach, zniżkach lub wysyłaj kupony rabatowe.

Kupony Rabatowe

Kupony Rabatowe

Kupony możesz przydzielać każdemu z osobna, wybranym klientom - do dokonały sposób na działanie marketingowe.

Analiza zachowań

Analiza zachowań

Szczegółowe statystyki pozwolą prześledzić Ci zachowania użytkowników na Twojej stronie i jasno podpowiedzą co poprawić lub którą ofertę przedstawić lepiej.

Portale aukcyjne

Portale aukcyjne

Dzięki naszym rozwiązaniom integracyjnym możemy połączyć Twój sklep z portalami aukcyjnymi takimi jak Allegro i eBay.

Sklep Light
od 950pln + vat
 • Prosty styl z możliwością edycji parametrów
 • Układ reponsywny
 • Integracja z dowolnym operatorem płatności
 • Brak limitu produktów
 • Stany Magazynowe
 • Hosting Light + Domena na 1 rok
 • Certyfikat SSL
Sklep ADVANCE
od 1500pln + vat
 • Zaawansowany, unikatowy wygląd sklepu
 • Układ responsywny
 • Integracja z operatorami płatności
 • Integracja z Kurierami / Pocztą
 • Integracja z Allegro / eBay
 • Faktury VAT lub Integracja z systemami księgowymi
 • Stany Magazynowe
 • Brak limitu produktów
 • Hosting Unlimited + Domena na 1 rok
 • Certyfikat SSL

Regulamin strony i sklepu internetowego

W związku z nowymi regulacjami prawnymi w dziedzinie szeroko pojętej ochrony danych osobowych (tzw.RODO) teraz jak nigdy wcześniej prawidłowo stworzony regulamin sklepu internetowego nabiera wagi.

Chcąc zaoferować najwyższą jakość oferowany usług podjęliśmy współprace z GP Kancelaria Radców Prawnych i wszystkim naszym klientom oferujemy rabat w wysokości 10% na usługi oferowane przez strone www.solidnyregulamin.pl.

W ofercie GP Kancelaria Radców Prawnych znajduje się szeroki wachlarz stworzenia i dostosowania regulaminów sklepów i stron internetowych w zgodzie z najnowszymi wymogami obowiązującego prawa. Wszystkie regulaminy tworzone mają zagwarantowany co najmniej roczny okres aktualizacji np. w przypadku zmian w przepisach.

Jeżeli jesteś naszym klientem i chcesz skorzystać z rabatu na usługę stworzenia profesjonalnego regulaminu dla swojej strony lub sklepu internetowego skontaktuj się z nami drogą elektroniczną.

Usługi dodatkowe

Przygotowanie oferty

Dobra oferta sprzedaży to obok intuicyjnego interfejsu sklepu internetowego najważniejsza rzecz.

Klienci lubią posiadać przed zakupem wyczerpujący opis produktu, który chcą kupić.

Jeżeli w Twojej ofercie opis będzie „taki jak wszędzie” to cała oferta stanie się „taka jak inne” – a przecież chcesz, żeby to u Ciebie klient kupił produkt.

W ramach budowy sklepu nasi specjaliści od marketingu i SEO mogą przygotować profesjonalne i unikatowego opisy produktów oraz dokonać analizy ofert konkurencji, po to aby Twoja oferta stała się najbardziej atrakcyjna i wyjątkowa.

Pamiętaj! Nie tylko cena jest czynnikiem decyzyjnym w procesie zakupu, ale ważniejsze od ceny jest odczucie psychologiczne jakie na potencjalnym kliencie wywrze Twój sklep internetowy oraz zawarte w nim unikatowe oferty sprzedaży.

Profesjonalne zdjęcia

Ludzie kupują oczami, to prawda. Dlatego zadbaj o to jaki efekt na Twoich klientach odegra wizualny aspekt tego co chcesz sprzedawać.

Posiłkowanie się gotowymi, pobranymi z internetu zdjęciami może być problematyczne ponieważ takie same zdjęcia mogą być u konkurencji a co gorsza używając zdjęć pobranych z internetu możesz w niektórych przypadkach narazić się na przykre konsekwencje prawno-finansowe jeżeli nie posiadasz licencji na użytkowanie danego zdjęcia dla celów komercyjnych.

Zdjęcia prezentujące Twoją ofertę muszą być estetyczne, bardzo dobrej jakości, ostre i wyraźne. Muszą przedstawiać charakter produktu i wyeksponować jego wszystkie cechy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wykonaniu zdjęć produktów lub pobraniu z internetu legalnych zdjęć do swojej oferty nasi specjaliści pomogą Ci tym!

Obsługa administracyjna

Nasze sklepy internetowe są budowane tak aby na etapie użytkowania ograniczyć wszystkie konieczne prace administracyjne do minimum.

Posiadając sklep internetowy po dokonaniu zakupu przez klienta dostajesz wiadomość email i za pomocą prostego panelu możesz skontaktować się z klientem, wygenerować numer przesyłki kurierskiej, sprawdzić status płatności, wysłać e-fakturę oraz wykonać wiele innych czynności.

Zależy nam na tym abyś nie marnował swojego czasu na szukaniu funkcji i zastanawianiu się „jak coś zrobić” dlatego przykładamy tak wiele uwagi do prostoty interfejsu.

Jednak czasem może się zdarzyć, że potrzebujesz wsparcia przy prowadzeniu sklepu choćby ze względu na brak czasu. Wtedy możesz powierzyć nam pełną administrację Twoim sklepem na zasadach outsourcingu.

Mariusz Lipiec

/ MEDMAR

OWLSTUDIO.pl to zespół prawdziwych fachowców i ludzi z pasją. Dzięki nowej stronie i efektywnemu pozycjonowaniu nasze obroty i sprzedaż przez internet zwiększyły się kilkukrotnie.

Barbara Leńczowska

/ Saluber

Polecam wszystkim tym, którzy zakładają stronę internetową firmę OWLSTUDIO.pl, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tak rzetelną oraz sprawną ekipą młodych i kreatywnych ludzi.

Roman Dziwisz

/ B4Y

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością mogę zarekomendować firmę Owlstudio.pl, jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę rozwiązań internetowych.

Joanna Dziwisz

/ JD STUDIO

Z przyjemnością mogę polecić OwlStudio wszystkim, którzy szukają solidnej firmy do współpracy. Profesjonalizm, rzetelność, innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do klienta, sprawiają że jakoś świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Paweł Przybylski

/ Goodguitars.pl

Bardzo profesjonalne podejście. Fachowo, ale przede wszystkim szybko - nie trzeba czekać tygodniami ponieważ sprawy załatwiane są od ręki. Polecam!

Sylwester Mróz

/ centrokolor.pl

Zdecydowanie polecam, wykonali dla mnie wiele zleceń od roku, dział graficzny super i bardzo szybko, Polecam tą firmę na 102%

Weronika Zbroja

Z czystego serca polecam! Z dzisiejszych czasach ciężko znaleźć tak rzetelną firmę.

Gospodarstwo Warecki Cydr

Bardzo profesjonalnie! i szybko zrealizowane zlecenie! Polecam innym! Warto współpracować:)

Bongo Kuba

Firma godna polecenia! Szybko, sprawnie, z dbałością o klienta! Polecam

Ela Dębińska

/ POMOCDLAELI

Polecam Wszystkim! Firma, która robi strony internetowe, reklamy, grafiki. Co tak niezwykłego jest w tej firmie?? Ludzie którzy ja prowadza. Życzliwi, profesjonalni, potrafią doradzić, zorganizują wszystko od A do Z. POLECAM.

Izabela Zgłobicka

/ zizza.pl

Szczerze polecam! Rzetelna firma, sprawnie realizująca powierzone projekty. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i życzliwość :).

Elżbieta Bąk

/ ESTETICA

Pełny profesjonalizm! To przyjemność współpracować z tak rzetelną firmą! Polecam wszystkim!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA - MASZ PYTANIA - CHCESZ WYCENIĆ SWÓJ PROJEKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od operatora portalu OWLSTUDIO.pl wiadomości email zawierających informacje techniczne, marketingowe i handlowe. Wiem, że moją zgodę mogę cofnąć w każdym momencie.