Grafika użytkowa to wszelkiego rodzaju projekty wizualne, będące nośnikiem reklamy dla Twojej firmy. W naszej ofercie znajduje się pełen zakres usług graficznych.

Identyfikacja wizualna (ang. Corporate Identity) to zestaw dopracowanych i spójnych elementów graficznych charakterystycznych dla firmy, pozwalający realizować strategię komunikowania się z otoczeniem i budowania przewagi konkurencyjnej. Siłą marketingu jest wyrazisty, przyciągający i konsekwentnie używany element graficzny wpływający na pozytywny wizerunek firmy.

LOGO

LOGO

Logo to podstawowe narzędzie budowania wizerunku firmy, jej marki i prestiżu. Musi dobrze reprezentować firmę, odpowiadać jej charakterowi oraz w klarowny sposób prezentować ideę i misję firmy. Projekt logo może zawierać:przestrzeń barwną: CMYK i RGB, wersje: kolor, monochromatyczna, achromatyczna, formaty wektorowe: ai, eps,formaty rastrowe: png, jpg oraz plik z opisem kolorystyki w formacie PDF.

WIZYTÓWKI

WIZYTÓWKI

Wizytówka, jako element konwenansu jest oznaką uprzejmości i szacunku, dodatkowo pełniąc funkcje reklamowe. Projektujemy oraz drukujemy wizytówki zarówno o klasycznym rozmiarze 85,60 mm × 53,98 mm, zgodnym z normą ISO 7810 ID-1, jak również w innym dowolnym rozmiarze. Mogą być zarówno jedno jak i dwustronne, drukowane na papierach gładkich o gramaturach od 100 do 300g/m2, satynowym lub kredowym (mat/błysk).

GRAFIKA UŻYTKOWA

GRAFIKA UŻYTKOWA

Grafika użytkowa to wszelkiego rodzaju projekty wizualne, będące nośnikiem reklamy dla Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie nowe i profesjonalne ulotki, plakaty, papier firmowy, banery reklamowe lub zmodyfikujemy dotychczasowe materiały graficzne. Wykonujemy projekty i wydruk materiałów reklamowych na dowolnym materiale oraz w dowolnym rozmiarze, wybranym przez klienta.

LOGO Z PROFESJONALNĄ KSIĘGĄ ZNAKU

Tworzymy Profesjonalne Księgi Znaku czyli opis budowy i przykłady jak należy Twoje Nowe Logo stosować dla jego prawidłowego używania.
Nasze księgi zawierają szczegółowe opracowania dotycząca loga m.in.: opis znaczenia logo i logotypu, opis budowy, kolorystykę, pole ochronne, warianty logotypu, wersje mono i achromatyczne, zestaw znaków firmowego kroju pisma oraz zalecane odmiany i wielkości, przykłady prawidłowej i nieprawidłowej formy logo.
Księga znaku może zostać rozbudowana o rozszerzenia, które będzie zawierać: konkretne projekty realizacyjne z użyciem logo i logotypu (WWW, samochody, reklama zewnętrzna itp). Zasad w niej zawartych powinno się bezwzględnie przestrzegać dla dobra i jednorodnego wizerunku firmy.

GRATIS: PROJEKT WIZYTÓWKI, PAPIERU FIRMOWEGO I KOPERTY FIRMOWEJ

Mariusz Lipiec

/ MEDMAR

OWLSTUDIO.pl to zespół prawdziwych fachowców i ludzi z pasją. Dzięki nowej stronie i efektywnemu pozycjonowaniu nasze obroty i sprzedaż przez internet zwiększyły się kilkukrotnie.

Barbara Leńczowska

/ Saluber

Polecam wszystkim tym, którzy zakładają stronę internetową firmę OWLSTUDIO.pl, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tak rzetelną oraz sprawną ekipą młodych i kreatywnych ludzi.

Roman Dziwisz

/ B4Y

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością mogę zarekomendować firmę Owlstudio.pl, jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę rozwiązań internetowych.

Joanna Dziwisz

/ JD STUDIO

Z przyjemnością mogę polecić OwlStudio wszystkim, którzy szukają solidnej firmy do współpracy. Profesjonalizm, rzetelność, innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do klienta, sprawiają że jakoś świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Paweł Przybylski

/ Goodguitars.pl

Bardzo profesjonalne podejście. Fachowo, ale przede wszystkim szybko - nie trzeba czekać tygodniami ponieważ sprawy załatwiane są od ręki. Polecam!

Sylwester Mróz

/ centrokolor.pl

Zdecydowanie polecam, wykonali dla mnie wiele zleceń od roku, dział graficzny super i bardzo szybko, Polecam tą firmę na 102%

Weronika Zbroja

Z czystego serca polecam! Z dzisiejszych czasach ciężko znaleźć tak rzetelną firmę.

Gospodarstwo Warecki Cydr

Bardzo profesjonalnie! i szybko zrealizowane zlecenie! Polecam innym! Warto współpracować:)

Bongo Kuba

Firma godna polecenia! Szybko, sprawnie, z dbałością o klienta! Polecam

Ela Dębińska

/ POMOCDLAELI

Polecam Wszystkim! Firma, która robi strony internetowe, reklamy, grafiki. Co tak niezwykłego jest w tej firmie?? Ludzie którzy ja prowadza. Życzliwi, profesjonalni, potrafią doradzić, zorganizują wszystko od A do Z. POLECAM.

Izabela Zgłobicka

/ zizza.pl

Szczerze polecam! Rzetelna firma, sprawnie realizująca powierzone projekty. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i życzliwość :).

Elżbieta Bąk

/ ESTETICA

Pełny profesjonalizm! To przyjemność współpracować z tak rzetelną firmą! Polecam wszystkim!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA - MASZ PYTANIA - CHCESZ WYCENIĆ SWÓJ PROJEKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT