Szablony Allegro Tanieją, a profesjonalnie wykonane są kluczem do sukcesu, którym jest wzrost sprzedaży w Internecie – dzisiaj klienci kupują wzrokiem!

Więc i Ty skorzystaj już teraz z naszej Jesiennej promocji i zamów nowe, profesjonalnie wykonane i animowane narzędzia handlu i zdobywanie nowych klientów jakimi są szablony allegro.

Szablony Allegro Tanieją Jesienią

Pamiętaj, że nasze szablony allegro to nie gotowe i powielane „templatki”, każde nasze zlecenie jest realizowane indywidualnie a projektowane szablony allegro są unikatowe – każdorazowo pracę nad szablonem rozpoczynamy od zebranie niezbędnych informacji choćby na temat branży w jakiej szablon ma być narzędziem sprzedaży. Drugim etapem przygotowania szablonów jest wykonanie indywidualnego i unikatowego projektu graficznego, dopiero po jego ostatecznej akceptacji przez zamawiającego programujemy i dostarczamy gotowe szablony aukcyjne.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości tworzonych przez nas szablonów zapraszamy na stronę szablony aukcyjne.

Jeżeli jesteś już zdecydowany i chcesz zwiększyć swoją sprzedaż przez internetzamów teraz Twój nowy szablon allegro!

Masz pytania: Napisz do nas!

 


Warunki Promocji: Promocja na wykonania indywidualnego szablonu sprzedaży zgodnego z wytycznymi serwisu allegro, dotyczy zamówień złożonych i potwierdzonych przez Biuro Obsługi Klienta OWLSTUDIO.pl w terminie do 15 XI 2015r. Promocja jest ograniczona czasowo, nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy tylko przedsiębiorców tj. Firm i Osób prowadzących działalność gospodarczą. Promocja nie jest skierowane do klientów indywidualnych. Promocja jest ograniczona ilościowo, podmiot zamawiający może w trakcie trwania promocji dokonać zakupu maksymalnie 1 szablonu w promocyjnej cenie. Podana cena 150,00 zł jest kwotą netto należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Autor Artykułu:
OWLSTUDIO.pl Team OWLSTUDIO.pl

Zobacz też

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od operatora portalu OWLSTUDIO.pl wiadomości email zawierających informacje techniczne, marketingowe i handlowe. Wiem, że moją zgodę mogę cofnąć w każdym momencie.