Po wielu zmianach jakie wprowadziliśmy od początku 2015 roku przyszedł czas na kulminację, największą zmianę …zmianę, którą przygotowywaliśmy dla Was kilka miesięcy, a jest nią nowe OWLSTUDIO.pl

OWLSTUDIO.pl - Nowe Logo

Nowe OWLSTUDIO.pl to nie tylko szata graficzna, chodź ta diametralnie różni się od poprzedniej ale to całkowicie odmieniony wygląd – nowy design marki, nowe logo i do tego całkowicie od nowa stworzona oferta naszych usług nad którą pracowaliśmy naprawdę długo, słuchając wszystkich Waszych opinii, sugestii oraz analizując dotychczasowe problemy i zgłoszenia do BOK.

Dlatego chcemy Was powitać na nowo, mimo, że z wieloma z Was znamy się już jako z naszymi klientami od wielu lat – dziękujemy że jesteście z nami, mobilizuje nas to jeszcze bardziej żeby dostarczać rozwiązań coraz bardziej nowoczesnych, stabilniejszych i bezpieczniejszych!

Autor Artykułu:
OWLSTUDIO.pl Team OWLSTUDIO.pl

Zobacz też

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od operatora portalu OWLSTUDIO.pl wiadomości email zawierających informacje techniczne, marketingowe i handlowe. Wiem, że moją zgodę mogę cofnąć w każdym momencie.