Jeśli nie wiesz od czego zacząć – zacznij od audytu.

Dzięki szczegółowemu i przejrzystemu raportowi z gotowymi do wdrożenia rekomendacjami będziesz wiedział jak zmienić swoją stronę, aby była lepiej odbierana przez użytkowników i samą wyszukiwarkę.

To nie tylko techniczny opis obłędów wykrytych przez profesjonalne narzędzia, ale przede wszystkim kompleksowy spis rozwiązań i zaleceń wykonany przez naszych specjalistów. Dzięki nim wykorzystasz w 100% potencjał swojej strony.

Audyt użyteczności, usability, UX (User Experience)

Analiza ekspercka polega na ocenie użyteczności strony internetowej czy sklepu internetowego, przez osobę będącą ekspertem w dziedzinie UX.

Na początku przeprowadzany jest wywiad z klientem oraz ustalenie celów badawczych.

Pierwsza część analizy to wędrówka poznawcza, która polega na stworzeniu różnych scenariuszy, które mógłby przechodzić potencjalny klient czy użytkownik na stronie internetowej, a następnie testowaniu ich, wychwytując przy tym nawet najmniejsze błędy.

Podczas badania ekspert wykonuje różne działania, aby sprawdzić nawigację, strukturę i funkcjonalność elementów na stronie internetowej.

Ekspert ocenia łatwość odnajdywania informacji i korzystania z funkcji serwisu, czytelność tekstu i zrozumiałość treści, wyszukiwarkę i wyniki wyszukiwania, wiarygodność serwisu oraz estetykę. Poszczególne elementy podlegają ocenie, czy są dobrze skonstruowane, łatwe i przyjazne w obsłudze oraz czy spełniają swoje cele.

W dalszej analizie użyteczności ekspert sprawdza wszystkie elementy, które powinny znajdować się na użytecznej stronie i porównuje ją z zawartością strony Klienta. Przeprowadza proces testowania zgodnie z przyjętymi na świecie standardami. W graficzny sposób wskazuje błędy wraz z miejscem ich wystąpienia, przypisuje im stopień istotności (błąd krytyczny, istotny i drobny) wraz z rekomendacją zmian. Gotowy raport przekazywany jest w ręce Klienta.

Za co klienci cenią analizę ekspercką UX?

 • kompleksowo analizujemy interfejs strony lub aplikacji
 • sprawdzamy użyteczność zarówno poszczególnych ekranów jak i całych procesów
 • stosujemy gradację błędów; klienci wiedzą, na których błędach skupić się w pierwszej kolejności, a które można zostawić na później
 • zwracamy uwagę na szczegóły np. niepodlinkowane logo, niepoprawnie skonstruowany formularz, zakładki „w budowie”
 • w przypadku redesignu lub tworzenia nowej strony weryfikujemy założenia projektowe z gotowym produktem
 • wyłapujemy błędy, rekomendujemy miejsca zmian i nowe rozwiązania
 • dane zawierające pozytywne i negatywne rozwiązania, wraz z naszymi rekomendacjami przedstawiamy w przejrzystym, zbiorczym raporcie.

Testy użyteczności pozwalają na wykrycie obszarów, które utrudniają realizację potrzeb użytkownika oraz wpływają negatywnie na jego satysfakcję w trakcie korzystania ze strony.

Rezultat? Zwiększenie współczynnik konwersji oraz zadowolenia użytkownika.

Audyt użyteczności oraz optymalizacja stron pod kątem ich użyteczności sprawia, że:

 • użytkownik łatwo i szybko dotrze do poszukiwanych informacji
 • zwiększa się zainteresowanie użytkownika prezentowaną na stronie ofertą
 • wydłuża się czas pobytu na stronie, dzięki czemu użytkownik lepiej zapozna się z ofertą i zapamięta markę
 • przyciągniemy kilkanaście razy więcej potencjalnych klientów w porównaniu do stron, w których informacje zamieszczone są nieintuicyjnie
 • zwiększa się efektywność strony internetowej, co w rezultacie zwiększa sprzedaż i obroty firmy
 • skraca się czas wykonywania określonej operacji, co jest to szczególnie istotne w sklepach internetowych

Audyty SEO

Audyt SEO to dokładana analiza Twojej strony internetowej pod kątem zgodności z zaleceniami Google.

Pozwala na wykrycie błędów technicznych oraz na znaczną poprawę parametrów, które mają wpływ na widoczność w wyszukiwarce.

Dzięki wdrożeniu zaproponowanych w audycie SEO zmian optymalizacyjnych, Twoja strona będzie bardziej przyjazna dla wyszukiwarki, która prawidłowo ją zaindeksuje.

Spowoduje to przede wszystkim wzrost pozycji strony w wynikach wyszukiwarki.

Przygotowując audyt SEO nasz specjalista przeanalizuje między innymi:

 • strukturę adresów URL
 • poprawność kodu HTML
 • nagłówki
 • treść i słowa kluczowe
 • zawartość MetaTagów
 • prędkość wczytywania się strony

oraz wielu innym kluczowym dla widoczności strony czynnikom.

Jeśli wprowadzenie zaproponowanych zmian będzie sprawiało Ci trudności, nasz specjalista SEO może dokonać optymalizacji strony.

Mariusz Lipiec

/ MEDMAR

OWLSTUDIO.pl to zespół prawdziwych fachowców i ludzi z pasją. Dzięki nowej stronie i efektywnemu pozycjonowaniu nasze obroty i sprzedaż przez internet zwiększyły się kilkukrotnie.

Barbara Leńczowska

/ Saluber

Polecam wszystkim tym, którzy zakładają stronę internetową firmę OWLSTUDIO.pl, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tak rzetelną oraz sprawną ekipą młodych i kreatywnych ludzi.

Roman Dziwisz

/ B4Y

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością mogę zarekomendować firmę Owlstudio.pl, jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę rozwiązań internetowych.

Joanna Dziwisz

/ JD STUDIO

Z przyjemnością mogę polecić OwlStudio wszystkim, którzy szukają solidnej firmy do współpracy. Profesjonalizm, rzetelność, innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do klienta, sprawiają że jakoś świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Paweł Przybylski

/ Goodguitars.pl

Bardzo profesjonalne podejście. Fachowo, ale przede wszystkim szybko - nie trzeba czekać tygodniami ponieważ sprawy załatwiane są od ręki. Polecam!

Sylwester Mróz

/ centrokolor.pl

Zdecydowanie polecam, wykonali dla mnie wiele zleceń od roku, dział graficzny super i bardzo szybko, Polecam tą firmę na 102%

Weronika Zbroja

Z czystego serca polecam! Z dzisiejszych czasach ciężko znaleźć tak rzetelną firmę.

Gospodarstwo Warecki Cydr

Bardzo profesjonalnie! i szybko zrealizowane zlecenie! Polecam innym! Warto współpracować:)

Bongo Kuba

Firma godna polecenia! Szybko, sprawnie, z dbałością o klienta! Polecam

Ela Dębińska

/ POMOCDLAELI

Polecam Wszystkim! Firma, która robi strony internetowe, reklamy, grafiki. Co tak niezwykłego jest w tej firmie?? Ludzie którzy ja prowadza. Życzliwi, profesjonalni, potrafią doradzić, zorganizują wszystko od A do Z. POLECAM.

Izabela Zgłobicka

/ zizza.pl

Szczerze polecam! Rzetelna firma, sprawnie realizująca powierzone projekty. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i życzliwość :).

Elżbieta Bąk

/ ESTETICA

Pełny profesjonalizm! To przyjemność współpracować z tak rzetelną firmą! Polecam wszystkim!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA - MASZ PYTANIA - CHCESZ WYCENIĆ SWÓJ PROJEKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od operatora portalu OWLSTUDIO.pl wiadomości email zawierających informacje techniczne, marketingowe i handlowe. Wiem, że moją zgodę mogę cofnąć w każdym momencie.